• De Bloesem Herne

Kalender

Hieronder kan je al onze activiteiten en verlofdagen raadplegen.

  • van 12 september tot 7 november 2019

    Zwemmen (6de leerjaar)
  • van 12 september tot 7 november 2019

    Zwemmen (2de leerjaar)
  • maandag 21 oktober

    Park Edingen (Alle kleuterklassen)
  • vrijdag 25 oktober

    CLB op school (4de leerjaar)
  • van 28 oktober tot 3 november 2019

    Herfstvakantie (Alle klassen)
  • vrijdag 8 november

    CLB Halle (6de leerjaar)
  • maandag 11 november

    Wapenstilstand (Alle klassen)
  • van 14 november 2019 tot 16 januari 2020

    Zwemmen (4de leerjaar)
  • van 14 november 2019 tot 16 januari 2020

    Zwemmen (3de leerjaar)
  • van 18 tot 22 november 2019

    Grootoudersweek (Alle kleuterklassen)
  • maandag 25 november

    Uitstap beroepenhuis (6de leerjaar)
  • vrijdag 29 november

    CLB Halle (6de leerjaar)
  • maandag 9 december

    Studiedag (Alle klassen)
  • woensdag 11 december

    Dans & Handig met de bal (1ste graad)
  • vrijdag 13 december

    CLB Halle (1ste leerjaar)
  • van 23 december 2019 tot 5 januari 2020

    Kerstvakantie (Alle klassen)
  • vrijdag 10 januari 2020

    CLB Halle (1ste leerjaar)
  • maandag 20 januari 2020

    Voorstelling 't Vondel (3de leerjaar)
  • maandag 20 januari 2020

    Voorstelling 't Vondel (4de leerjaar)
  • van 23 januari tot 19 maart 2020

    Zwemmen (5de leerjaar)
  • van 23 januari tot 19 maart 2020

    Zwemmen (1ste leerjaar)
  • van 25 tot 26 januari 2020

    Eetfestijn De Bloesem (Alle klassen)
  • maandag 27 januari 2020

    Lokale verlofdag (Alle klassen)
  • woensdag 29 januari 2020

    Badmintoninstuif (3de graad)
  • woensdag 29 januari 2020

    Badmintoninstuif (2de graad)
  • maandag 10 februari 2020

    Voorstelling 't Vondel (1ste graad)
  • donderdag 13 februari 2020

    American Games (3de graad)
  • van 14 tot 21 februari 2020

    Week tegen pesten (Alle klassen)
  • van 24 februari tot 1 maart 2020

    Krokusvakantie (Alle klassen)
  • woensdag 18 maart 2020

    Trefbal (2de graad)
  • van 23 tot 27 maart 2020

    Zeeklassen (3de graad)
  • van 26 maart tot 11 juni 2020

    Zwemmen (1ste leerjaar)
  • vrijdag 27 maart 2020

    CLB op afspraak (1ste kleuterklas)
  • maandag 30 maart 2020

    Kronkeldiedoe (1ste graad)
  • vrijdag 3 april 2020

    CLB op school (5de leerjaar)
  • van 6 tot 19 april 2020

    Paasvakantie (Alle klassen)
  • vrijdag 24 april 2020

    CLB op afspraak (1ste kleuterklas)
  • maandag 27 april 2020

    Sportdag kleuters (2de kleuterklas)
  • maandag 27 april 2020

    Sportdag kleuters (3de kleuterklas)
  • donderdag 30 april 2020

    Lokale verlofdag (Alle klassen)
  • vrijdag 1 mei 2020

    Dag van de Arbeid (Alle klassen)
  • vrijdag 8 mei 2020

    CLB op afspraak (1ste kleuterklas)
  • dinsdag 12 mei 2020

    Schoolreis Museum Natuurwetenschappen + speeltuin (3de kleuterklas)
  • dinsdag 12 mei 2020

    Schoolreis Museum Natuurwetenschappen + speeltuin (2de kleuterklas)
  • donderdag 14 mei 2020

    Project MEGA (6de leerjaar)
  • maandag 18 mei 2020

    Schoolreis (1ste kleuterklas)
  • maandag 18 mei 2020

    Schoolreis (Instapklas)
  • van 21 tot 22 mei 2020

    Hemelvaart (Alle klassen)
  • maandag 1 juni 2020

    Pinkstermaandag (Alle klassen)
  • zaterdag 6 juni 2020

    Schoolfeest kleuters (Alle kleuterklassen)
  • donderdag 18 juni 2020

    Zwemmen (4de leerjaar)
  • donderdag 18 juni 2020

    Zwemmen (6de leerjaar)
  • donderdag 18 juni 2020

    Zwemmen (5de leerjaar)
  • donderdag 25 juni 2020

    Zwemmen (1ste leerjaar)
  • donderdag 25 juni 2020

    Zwemmen (2de leerjaar)
  • donderdag 25 juni 2020

    Zwemmen (3de leerjaar)
  • vrijdag 26 juni 2020

    Sportdag De Bloesem (Alle klassen)
  • maandag 29 juni 2020

    Receptie om 19.00 uur (6de leerjaar)
  • maandag 29 juni 2020

    Voetbaltornooi (4de leerjaar)
  • maandag 29 juni 2020

    Voetbaltornooi (3de graad)
  • dinsdag 30 juni 2020

    Diploma-uitreiking (3de kleuterklas)